Hizmetlerimiz

WEB TASARIM & GRAFİK TASARIM

 

Web tasarım yaptırmak isteyen kurum veya kuruluşlar ile ilk etapta karşılıklı görüşürüz. Toplantı esnasında gerekli olan materyaller toplasnılarak listelenir. Elinizde ki fotoğraflar düzeltilerek hazır hale getirilir. Web sitesinin ihtiyaçları listelenir. Örnek web sitesi hazırlanarak tarafınıza sunulur. Burada dikkat edilmesi gereken husus sitenin amacının belirlenmesidir.

Biz bunu özetle

Satış Amaçlı
Tanıtım Açamlı
Ticari Amaçlı

üç ana kategoriye ayırmaktayız. Planlananların üzerine projelendirme yapılarak tarafınıza sunulur. Son süreçte ise gezici servislerimiz ile web sitesinin karşılıklı olarak düzeltilmesi ile proje sonuçlanır.

Bilişim teknolojilerinde ki gelişmelerin sosyal ve kültürel ihtiyaçların şekillendiği yaratıcı konseptler de projelere ihtiyaç duymaktadır.şirketler bu dönüşümün gerisinde kalmaktadırlar. ülkemizde her geçen gün misli ile artan internet kullanıcıları sayesinde internet reklam veren içinde gözden kaçırılmaması gereken bir mecra haline gelmiştir.konvansiyonel medya en başından beri pahalı bir seçenek olduğu halde internet kullanıcı tercihleri tüketici tercihleri konvansiyonel medyada yayınlanan reklamlar hedef kitle analizi yapılmadığından pahalı bir seçenek olaak karşımıza çıkmaktadır. Oysa internet ürünlerinizi tercih ettiğiniz hedef kitlenin tamamına ulaştırmakta şirketin alacağı kararların belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

 

Türkoğlu Tasarım 1970 yılında başlamış olduğu reklamcılık serüvenini, 2000 li yılların başında dijital medya alanına aktararak sektörünn en ilerici firmalarından biri haline gelmiştir.

İletişim

ADRES : MEHMET AKİF MAHALLESİ

ÖZTEKİN CADDESİ

CEMAL BEY APT.

NO.14 D.5

ÜMRANİYE / İSTANBUL

TEL: +90 216 314 05 95 PBX
FAX: +90 216 540 34 63
GSM: +90 532 735 24 72

info@turkoglutasarim.com

 


Daha Büyük Görüntüle